Tréninky od 10. 5. 2021

>>> Čestné prohlášení <<<

Vážení rodiče, milí rekreační sportovci, milé děti,

máme pro Vás milou a radostnou zprávu. Konečně Vás můžeme opět přivítat na našich sportovních lekcích. I když stále budou probíhat za konkrétních hygienických opatření, jsme velice rádi a moc se na Vás všechny již těšíme.

Lekce rekreačním sportovcům spouštíme od pondělí 10.5 ven a od 17.5.2021 ve vnitřních prostorách v omezeném počtu nebo ve venkovním terénu vedle naší BB arény. Scházet se se svými trenéry budete v prostorách recepce Sportovní akademie. Tréninkové časy se oproti původnímu rozvrhu částečně upravují, věnujte jim prosím pozornost. Těšit se ale můžete na všechny známé tváře a trenéry, které máte rádi. :-)

Kritéria pro absolvování sportovní lekce:

  • Zázemí BB arény, šaten a vnitřní prostory bohužel musí zůstat pro rekreační sportovce nadále nevyužity (na toaletu si samozřejmě děti odskočí).
  • Dospělí sportovci mohou také od 17.5. do vnitřních prostor v omezeném počtu. Doloží zprávu o očkování, případně negativní výsledek testu nebo čestné prohlášení. Pokud bude přijatelné počasí můžeme trénovat i venku.
  • Děti mohou na lekci přijít pouze bez příznaků nemoci (teploty, kašle, rýmy, bolesti v krku nebo bolesti hlavy). Při nástupu si dezinfikují u trenéra ruce.
  • Děti z MŠ nebo I. stupně ZŠ - za předpokladu, že se testují už jen v pondělí ve školce nebo škole, donesou pouze čestné prohlášení od rodičů (vzor čestného prohlášení naleznete v příloze). Toto bude platit pro děti, které mají konkrétní týden prezenční výuku a účastnící se tréninků ve dnech pondělí, úterý, středa. Děti, které docházejí ve čtvrtek musí absolvovat antigenní test nový. Doporučujeme využít např. Covid point Letňany u Tesca, kde je test možný absolvovat zdarma a ještě se objednáte na konkrétní čas. Na čtvrteční lekci předáte tištěnou zprávu z odběrného místa nebo si provedete samotest doma a přinesete čestné prohlášení o tom, že dítě bylo v posledních 72 hodinách testováno s negativním výsledkem. Antigenní test nesmí být starší pro konkrétní lekci 72 hodin. Děti, které jsou daný týden na distanční výuce musí absolvovat test v odběrovém místě nebo samotest doma a před svou konkrétní lekcí doloží zprávu s negativním výsledkem z odběrného místa nebo čestné prohlášení. Pokud budete mít PCR test, platí celý týden.
  • Děti z II. stupně ZŠ - za předpokladu, že se testují 2x týdně (pondělí a čtvrtek) ve škole při prezenční výuce předloží před lekcí čestné prohlášení o negativním výsledku. Děti, které jsou konkrétní týden na distanční výuce musí absolvovat test v odběrovém místě, např. Covid point Letňany u Tesca, kde je test možný absolvovat zdarma a ještě se objednáte na konkrétní čas nebo doma samotest a před lekcí předáte tištěnou zprávu z odběrového místa nebo čestné prohlášení. Antigenní test nesmí být starší pro konkrétní lekci 72 hodin. Pokud Budete mít PCR test, platí celý týden.
  • Dospělí i děti předávají Čestná prohlášení nebo zprávu o negativním výsledku svému trenérovi.

Vypadá to složitě, ale není...Prostě přinesete nějaký papír...

  • Děti během nadcházejících týdnů budou trénovat i venku. Noste proto oblečení a obuv i pro venkovní sportování. V chladnějších dnech doporučujeme termotriko, mikinu, (bohužel zvládneme i slabou čepici - snad již bude lépe) a vhodnou sportovní venkovní obuv. Trénujeme bez roušek. Nezapomeňte na pití, případně si ho zakoupíte u nás.
  • Všechny kurzy jsou vedeny do 30.6.

Poslední trénink je vždy slavnostní na rozloučení a pokud situace dovolí, poslední lekce budou ukázkové pro rodiče.

Rozvrh pro venkovní lekce:

Parkour:

Pondělí: 16:00 - 17:25 6 - 9 let, 17:30 - 18:55 10 - 17 let
Úterý: 16:00 - 17:25 8 - 12 let
Středa: 17:00 - 18:25 9 - 12, 13 - 17 let
Čtvrtek: 16:00 - 17:25 6 - 9 let, 17:30 - 18:55 10 - 17 let
Lekci si můžete zvolit dle Vašich časových možností. Není nutné nastupovat na lekci, kterou jste navštěvovali před uzavřením. Lekce jsou vedeny jako kompenzace za ušlé tréninky prvního pololetí. Platby neprovádíte. Pokud jste docházeli 1x týdně volíte lekci opět 1x týdně, pokud 2x volíte docházku 2x týdně. V případě, že jste např. chodili 1x týdně a nyní byste se chtěli účastnit dvou lekcí týdně, je to možné s doplacením finančního rozdílu. V případě většího zájmu přidáme další lekce nebo posílíme tým trenérů. Jsme připraveni.

Kaskadéři - Parkour:

Skupina Marka Dočekala ze ZŠ Fryčovická, nyní mohou se přidat pouze účastníci této skupiny, kteří s Markem zahajovali v říjnu. Skupina, která trénuje s povolením činnosti profesionální přípravy pokračuje s Markem dál do konce června beze změn.
Středa 15:30 - 16:55
Lekce jsou vedeny jako kompenzace za ušlé tréninky prvního pololetí. Platby neprovádíte. Lekce probíhají před BB arénou, nikoli ve škole.

Fitness:

Pondělí: 16:00 - 17:25
Středa: 16:00 - 17:25
Čtvrtek: 17:00 - 18:25
Lekci si můžete zvolit dle Vašich časových možností. Není nutné nastupovat na lekci, kterou jste navštěvovali před uzavřením.
Kurzovné bude vypočteno od doby Vašeho zahájení. Pokud zahájíte s námi v týdnu od 10.5. cena kurzu je 880,-Kč. Platba na recepci v hotovosti nebo na č.ú. 123-3721350207/0100, vs 202108. V případě většího zájmu přidáme další lekce nebo posílíme tým trenérů. Jsme připraveni.

Crossfiťáček:

Úterý: 16:00 - 17:00
Kurzovné bude vypočteno od doby Vašeho zahájení. Pokud zahájíte s námi v týdnu od 10.5. cena kurzu je 800,-Kč. Platba na recepci v hotovosti nebo na č.ú. 123-3721350207/0100, vs 202107.

Kruháček:

Čtvrtek: 16:00 - 17:00
Kurzovné bude vypočteno od doby Vašeho zahájení. Pokud zahájíte s námi v týdnu od 10.5. cena kurzu je 800,-Kč. Pokud bude menší zájem dětí bude stanovena vyšší cena v rámci tzv. privátní lekce. Zájemci o tuto lekci mě prosím před zahájením kontaktujte nejpozději do středy 12.5., abychom se domluvili na podmínkách zahájení. S dětmi z loňské sezony počítáme a velmi se na ně s lektorkou Klárkou těšíme.

Box:

Lekce probíhají v tělocvičně v rámci profesionálních sportovců každé úterý. Pokud máte zájem o tuto disciplínu, kontaktujte nás, rádi Vám nabídneme možnosti. Přidat se na lekci mohou i úplní nováčkové.

V případě, že potřebujete zodpovědět jakékoli dotazy, projednat možné varianty tréninkových docházek nebo konzultovat Vaše individuální záležitosti, kontaktujte mě prosím ve všedních dnech v časech od 8:30 do 14:00. Děkuji za pochopení.

Pokud máte kamarády, které byste chtěli přizvat na lekci budeme rádi. První lekce je k vyzkoušení zdarma (rodič podepíše souhlas s podmínkami) a následně by pro další účast provedl platbu, která bude započtena od doby zahájení.

Mgr. Petra Dočekalová Kadlecová
IBFF Fit Kids Czech Republic
Sportovní akademie P&M