Street Dance in English

Street dance in English je nejen taneční lekce na které se naučíme tancovat zejména hip hop a další streetové styly, ale především zábavnou a veselou formou využijeme talentu dětí a naučíme je anglicky bez námahy. Příjemně se pobaví, naučí se tančit, vnímat rytmus svého těla a spojí příjemné s užitečným. V hodinách se zaměříme na získání základních kroků, koordinace, pohybové paměti a budeme se snažit rozvíjet schopnost pracovat ve skupině a také s vlastním tělem. Každé dítě na našich kurzech podporujeme, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a těšilo se na další setkání. Učíme se hrou a tancem. Včasná výuka angličtiny pro děti v našich kurzech Vám pomůže vychovat sebevědomou osobnost, která se nebude bát mluvit a vyjadřovat své názory, nejen v českém jazyce.

Pokud je Tvým zájmem naučit se nebo se zdokonalit v angličtině, Tvým koníčkem je pohyb a hudba, naskytla se ti skvělá příležitost tyto dva zájmy spojit. Na konci roku se můžete těšit na společné vystoupení, na kterém budeme v průběhu lekcí pracovat.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Těšíme se na Vás.

Kurzy Street dance v současné době neprobíhají. Zájem veřejnosti se orientuje na lekce Fitness - akrobacie, gymnastika, aerobik, tanec nebo lekci Disco/Jazz.

Pokud budete mít o lekci Street dance zájem nabízíme vedení lekce od minimální účasti 10 dětí nebo lekce privátní. Těšíme se na Vás.

Přihlášení dětí do Sportovní akademie P&M 2. pololetí 2023/24

Přihlaste své dítě do naší akademie a přidejte se do naší sportovní rodiny! Během celého roku na děti čeká spousta sportovních akcí jako jsou kempy, soutěže nebo Mikulášská besídka. Těšíme se na Vás.