Street Dance in English

Street dance in English je nejen taneční lekce na které se naučíme tancovat zejména hip hop a další streetové styly, ale především zábavnou a veselou formou využijeme talentu dětí a naučíme je anglicky bez námahy. Příjemně se pobaví, naučí se tančit, vnímat rytmus svého těla a spojí příjemné s užitečným. V hodinách se zaměříme na získání základních kroků, koordinace, pohybové paměti a budeme se snažit rozvíjet schopnost pracovat ve skupině a také s vlastním tělem. Každé dítě na našich kurzech podporujeme, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a těšilo se na další setkání. Učíme se hrou a tancem. Včasná výuka angličtiny pro děti v našich kurzech Vám pomůže vychovat sebevědomou osobnost, která se nebude bát mluvit a vyjadřovat své názory, nejen v českém jazyce.

Pokud je Tvým zájmem naučit se nebo se zdokonalit v angličtině, Tvým koníčkem je pohyb a hudba, naskytla se ti skvělá příležitost tyto dva zájmy spojit. Na konci roku se můžete těšit na společné vystoupení, na kterém budeme v průběhu lekcí pracovat.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Čtvrtek: 15:30 - 16:30 (7 - 9 let) - v 15:00 vyzvedává trenérka děti z družiny ZŠ Tupolevova a děti před školou.
Čtvrtek 16:30 - 17:30 (10 - 13 let)
Tréninkový čas 55 min

Přihlašování:

Vážení rodiče, pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich kurzů v prvním školním pololetí 2021/22, vyplňte prosím přihlášku níže. Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek.

Platba:

Během tréninkového období je první lekce na vyzkoušení zdarma, pokud není lekce plně obsazena. Při druhé lekci je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Zahájení kurzů je v září a únoru. Pokud bude zahajovat v průběhu, kurzovné Vám bude adekvátně vypočteno ode dne zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku.

Platby za kurzy můžete poukazovat na bankovní účet 123-3721350207/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím 202225, do poznámky pro příjemce je nutné uvést příjmení, jméno, název kurzu, den, čas. (např. Petr Novak, Street dance CT 16:30).

1 x týdně (55 min)...........................2400,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), sportovní oblečení, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

28.10.,23.12., 30.12., 17.3., 14.4.