Disco Jazz

Tanec je pro každého. V této lekci se zaměříme na disko a jazz. Lekce, která Vás zahrne jazzovou, muzikálovou, lyrickou, ale i moderní hudbou. Děti se příjemně pobaví, naučí se tančit, vnímat rytmus svého těla a spojí příjemné s užitečným. V hodinách se zaměříme na získání základních kroků, koordinace, pohybové paměti a budeme se snažit rozvíjet schopnost pracovat ve skupině a také s vlastním tělem. Každé dítě na našich kurzech podporujeme, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a těšilo se na další setkání. Učíme se hrou a tancem.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Úterý: 17:30 - 18:30 (7 - 10 let)
Tréninkový čas 55 min

Přihlašování:

Sportovní kurzy jsou rozděleny dle školních pololetí, první část 11.9.2023 – 31.1.2024, druhá část 1.2.2024 – 16.6.2024. Pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich kurzů v prvním školním pololetí 2023/24, vyplňte prosím přihlášku níže. Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek.

Platba:

Během tréninkového období je první lekce na vyzkoušení zdarma, pokud není lekce plně obsazena. Při druhé lekci je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Zahájení kurzů je v září a únoru. Pokud bude zahajovat v průběhu, kurzovné Vám bude adekvátně vypočteno ode dne zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku.

Platby za kurzy můžete poukazovat na bankovní účet 123-3721350207/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím 202304, do poznámky pro příjemce je nutné uvést příjmení, jméno, název kurzu, den, čas. (např. Petr Novak, disco-jazz CT 16:30).

1 x týdně (55 min)...........................2700,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), sportovní oblečení, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

26.12., 13.2.

Přihlášení dětí do Sportovní akademie P&M 2024/25

Přihlaste své dítě do naší akademie a přidejte se do naší sportovní rodiny! Během celého roku na děti čeká spousta sportovních akcí jako jsou kempy, soutěže nebo Mikulášská besídka. Těšíme se na Vás.