Disco Jazz

Tanec je pro každého. V této lekci se zaměříme na disko a jazz. Lekce, která Vás zahrne jazzovou, muzikálovou, lyrickou, ale i moderní hudbou. Děti se příjemně pobaví, naučí se tančit, vnímat rytmus svého těla a spojí příjemné s užitečným. V hodinách se zaměříme na získání základních kroků, koordinace, pohybové paměti a budeme se snažit rozvíjet schopnost pracovat ve skupině a také s vlastním tělem. Každé dítě na našich kurzech podporujeme, motivujeme a povzbuzujeme tak, aby se cítilo dobře a těšilo se na další setkání. Učíme se hrou a tancem.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Čtvrtek: 17:30 – 18:30 (8 – 10 let), 18:30 – 19:30 (11 - 16 let)
Tréninkový čas 55 min

Přihlašování:

Vážení rodiče, pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich kurzů v prvním školním pololetí 2022/23, vyplňte prosím přihlášku níže. Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek.

Platba:

Během tréninkového období je první lekce na vyzkoušení zdarma, pokud není lekce plně obsazena. Při druhé lekci je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Zahájení kurzů je v září a únoru. Pokud bude zahajovat v průběhu, kurzovné Vám bude adekvátně vypočteno ode dne zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku.

Platby za kurzy můžete poukazovat na bankovní účet 123-3721350207/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím 202204, do poznámky pro příjemce je nutné uvést příjmení, jméno, název kurzu, den, čas. (např. Petr Novak, disco-jazz CT 16:30).

1 x týdně (55 min)...........................2700,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), sportovní oblečení, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

27. 10., 17. 11., 29. 12., 2. 2., 9. 2., 6. 4.

Přihlášení dětí do Sportovní akademie P&M

Přihlaste své dítě do naší akademie a přidejte se do naší sportovní rodiny! Během celého roku na děti čeká spousta sportovních akcí jako jsou kempy, soutěže nebo Mikulášská besídka. Pro dospělé jsou připraveny veřejné lekce, na které se nemusíte přihlašovat ani rezervovat. Těšíme se na Vás.