Silové kardio

Pokud chceme efektivně budovat svalovou hmotu, uvolňovat v mozku endorfiny a hubnout, tak bychom měli začít aplikovat princip Silového kardia, které kombinuje posilovací cviky ve vysokém tempu. Skvělou výhodou této lekce je to, že naše fyzička, výkonost, ale i síla, se bude velice rychle zlepšovat. Při pravidelném cvičení uvidíme zlepšení po pár trénincích.

Trénink pro Silové kardio můžeme sestavit téměř ze všech cviků. Nejde ani tak o cvik samotný, ale o intenzitu, kterou cvik provádíme. Mezi jednotlivými cviky se snažíme nedělat žádné pauzy a celý trénink zkusíme zacvičit v kuse. Další dobrou metodou Silového kardia je správná kombinace cviků, kdy střídáme dynamický cvik s méně dynamickým. Lekce je připravena pro pány i dámy všech věkových i výkonnostních skupin. Silové kardio je možné uzpůsobit Vaší aktuální kondici.

Tuto lekci je možné si objednat u Mgr. Petry Kadlecové Dočekalové formou privátního tréninku ve Vámi stanovený čas. Do stabilního rozvrhu bude opět zařazena dle aktuálního zájmu.

Těší se na Vás Petra a Marek.