Online trénink

Proč online trénink?

Online trénink Vám díky moderním technologiím přináší možnost cvičit z pohodlí domova, v práci nebo na cestách. Pomáháme všem věkovým i výkonnostním skupinám i jednotlivcům od začátečníků až po vrcholové sportovce. Bavte se sportem a trénujte chytře!

Jak to funguje?

Jednoduše! Ze Sportovní akademie P&M přenášíme každý týden několik online fitness lekcí. Vše, co ke cvičení potřebujete je připojení k internetu a počítač, tablet nebo chytrý telefon. Stačí se jen přihlásit pomocí online přihlášky zde, vybrat si v rozvrhu svou lekci a začít cvičit. Přihlašujte se nejpozději 6 hodin před začátkem online lekce. Je nezbytné, abyste se přihlásili pomocí emailu, kterým jste registrováni v aplikaci Youtube! Využíváme této platformy a bez totožného emailu Vám video nebude zobrazeno. Po přihlášení stačí odeslat příslušnou platbu. Klasická lekce 55 minut 170,- Kč nebo Express lekce 30 - 35 minut 120,-Kč. Veškeré informace o platbě Vám budou poslány emailem. Po zaplacení Vám bude zpřístupněno video na Youtube a jeho odkaz odeslán na Váš email.

Pro přihlášení na privátní lekci s paralelní online zpětnou vazbou kontaktujte Mgr. Petru Dočekalovou na telefonu 602 214 416. Poté už budete přímo živě ve spojení s Mgr. Petrou Dočekalovou.

Cvičit už nikdy nebude snazší

Online lekce Sportovní akademie P&M Vám přivedou až do domu ty nejlepší trenéry a lektory, desítky živých lekcí, nejnovější fitness trendy a především skvělý pocit ze cvičení.

S Online tréninky ušetříte hromadu času, odpadají desítky minut strávené cestou do fitka, hledáním parkovacího místa nebo řešením co dnes na sebe. Již nemusíte hledat hlídání pro své ratolesti, zvládnou to s Vámi. Stačí pár kliků a Vaše lekce začíná.