Privátní online lekce

Být na živo ve spojení, trénovat systematicky, zefektivnit Váš čas a postavit trénink na míru Vám zajistí privátní lekce. Pomůžeme začátečníkům i vrcholovým sportovcům, kteří chtějí správně a efektivně trénovat. Privátní lekce jsou určeny nejen dospělým, ale i dětem. Trénujte chytře pomocí progresivní a moderní tréninkové koncepce profesionální trenérky nejúspěšnějšího a největšího klubu akrobatického fitness, výživové poradkyně a mistryně světa Mgr. Petry Kadlecové Dočekalové. Naučíme Vás správně zatěžovat tělo, docílíme toho, aby Vás sportování bavilo, přinášelo radost a naplnění Vašich sportovních snů a cílů!

Pro přihlášení na privátní lekci s paralelní on-line zpětnou vazbou kontaktujte Mgr. Petru Dočekalovou na telefonu 602 214 416. Poté už budete přímo živě ve spojení s Mgr. Petrou Dočekalovou.

Pokud jste se rozhodli pro privátní lekci máte možnost využít vstupní video – telefonické konzultace v rozsahu 30 minut zdarma. Lekci Vám připravíme dle Vašich požadavků, možností, cílů a fyzických předpokladů. Privátní lekce je vedena s okamžitou zpětnou video vazbou. „Ty vidíš mě a já zas Tebe“. Cvičit můžete kdekoli. On-line Vás povedeme v tělocvičně, fitku, v obývacím pokoji nebo v přírodě.

Privátní On-line lekce jsou určené široké veřejnosti se zájmem zlepšit fyzickou zdatnost, zformovat postavu, shodit přebytečná kila, nabrat svalovou hmotu nebo se i připravit na soutěž kulturistickou, fitness aj. Lekce mohou využít i děti, které mají zájem si jen tak zacvičit nebo by rády on-line využily námi standardně nabízené rekreační nebo závodní lekce Fitness – gymnastika, akrobacie, aerobic, tanec.

Privátními On-line lekcemi pomáháme i sportovním klubům. Kondiční, silové, rehabilitační lekce připravujme například i pro profesionální hokejové, fotbalové, basketbalové, volejbalové týmy, atlety nebo krasobruslaře.

V případě zájmu a v závislosti na zvoleném typu lekcí Vám můžeme druhou i třetí osobu na privátní lekci domluvit a doporučit společné privátní cvičení. Cena pro větší skupinu Vám bude individuálně stanovena dle počtu osob a typu lekce.