Ceník online lekcí

Veřejné lekce

Stačí se jen přihlásit pomocí online přihlášky zde, vybrat si v rozvrhu svou lekci a začít cvičit. Je nezbytné, abyste se přihlásili pomocí emailu, kterým jste registrováni v aplikaci Youtube! Využíváme této platformy a bez totožného emailu Vám video nebude zobrazeno.

Platba 1 lekce v délce 55 minut činí 170,- Kč, Express lekce v délce 30 - 35 minut činí 120,-Kč. Veškeré informace k platbě Vám přijdou emailem hned po přihlášení. Přihlašujte a platbu provádějte nejpozději 6 hodin před začátkem lekce. Pokud je to možné, využijte možnost expresní nebo okamžité platby.

Privátní lekce

Pokud jste se rozhodli pro privátní lekci máte možnost využít vstupní video – telefonické konzultace v rozsahu 30 minut zdarma. Lekci Vám připravíme dle Vašich požadavků, možností, cílů a fyzických předpokladů. Privátní lekce je vedena s okamžitou zpětnou video vazbou. „Ty vidíš mě a já zas Tebe“. Cvičit můžete kdekoli. On-line Vás povedeme v tělocvičně, fitku, v obývacím pokoji nebo v přírodě.

Privátní On-line lekce jsou určené široké veřejnosti se zájmem zlepšit fyzickou zdatnost, zformovat postavu, shodit přebytečná kila, nabrat svalovou hmotu nebo se i připravit na soutěž kulturistickou, fitness aj. Lekce mohou využít i děti, které mají zájem si jen tak zacvičit nebo by rády on-line využily námi standardně nabízené rekreační nebo závodní lekce Fitness – gymnastika, akrobacie, aerobic, tanec.

Privátními On-line lekcemi pomáháme i sportovním klubům. Kondiční, silové, rehabilitační lekce připravujme například i pro profesionální hokejové, fotbalové, basketbalové, volejbalové týmy, atlety nebo krasobruslaře.

Dospělí + děti privátní lekce

Privátní lekce - jednorázové 60 min.:
1 osoba.......................1000 Kč
2 osoby.......................550 Kč
3 osoby.......................450 Kč
4 osoby.......................350 Kč
5 osob a více.................300 Kč

Privátní lekce - jednorázové 90 min.:
1 osoba.......................1500 Kč
2 osoby.......................850 Kč
3 osoby.......................600 Kč
4 osoby.......................500 Kč
5 osob a více.................450 Kč

V případě zájmu a v závislosti na zvoleném typu lekcí Vám můžeme druhou i třetí osobu na privátní lekci domluvit a doporučit společné privátní cvičení. Cena pro větší skupinu Vám bude individuálně stanovena dle počtu osob a typu lekce.