Veřejné online lekce

Vybrat si můžete z mnoha lekcí, které najdete v online rozvrhu. Novinkou jsou tzv. Express lekce. Vybírat tedy můžete z klasické lekce v délce 55 minut nebo z Express lekce 30 - 35 minut. Všechny lekce vysíláme online, ale nemusíte se bát, že Vám nějaká uteče. Lekce jsou dostupné od doby, který zobrazen v rozvrhu po následujících 24 hodin, takže cvičit můžete i následující den.

Trénujte chytře pomocí progresivní a moderní tréninkové koncepce profesionální trenérky nejúspěšnějšího a největšího klubu akrobatického fitness, výživové poradkyně a mistryně světa Mgr. Petry Kadlecové Dočekalové. Naučíme Vás správně zatěžovat tělo, docílíme toho, aby Vás sportování bavilo, přinášelo radost a naplnění Vašich sportovních snů a cílů! Aktuálně budeme doplňovat nové lektory a trendy lekce.

Přihlásit se můžete pomocí online přihlášky zde, vybrat si v rozvrhu svou lekci a začít cvičit. Přihlášku a platbu provádějte nejpozději 6 hodin před začátkem online lekce. Je nezbytné, abyste se přihlásili pomocí emailu, kterým jste registrováni v aplikaci Youtube! Využíváme této platformy a bez totožného emailu Vám video nebude zobrazeno. Po přihlášení stačí odeslat platbu 170,- nebo 120,-Kč dle zvolené lekce. Veškeré informace o platbě Vám budou poslány emailem. Po zaplacení Vám bude zpřístupněno video na Youtube a jeho odkaz odeslán na Váš email.