Soutěže

Dlouholetou profesionální činností a velmi úspěšnou soutěžní historií svých závodníků Sportovní akademie P&M byla nominována na profesionální sportovní federaci s názvem IBFF FIT KIDS Czech Republic - International Bodybuilding and Fitness Federation Fit Kids.

Výkonná rada IBFF v roce 2019 (Koper, Slovinsko) oficiálně uznala IBFF Fit Kids jako kategorii IBFF. Prezidentem IBFF Fit Kids Czech Republic se stala Mgr. Petra Dočekalová Kadlecová.

Soutěžní disciplíny Fitness Freestyle, Basic Acrobatic a Fitness Acrobatic jsou projektem IBFF Fit Kids Czech Republic a Sportovní akademie P&M zaměřené na podporu zdravého životního stylu a aktivního pohybu jako nedílné součásti každodenní péče o zdraví. Soutěžní disciplíny jsou uzpůsobeny českým klubům a dětským výkonům. Soutěže jsou určeny dětem i dospělým, začátečníkům i pokročilým, zájemcům ze škol, tělocvičných jednot, domů dětí a mládeže, oddílů, klubů. Jedná se o soutěž, která je určena všem, kteří mají rádi pohyb ve všech jeho podobách.

Soutěžní kategorie jsou charakterizovány výkonnostně. Soutěží se s volnou choreografií – prostná, jež je hodnocenou disciplínou dle vlastní fantazie i náplně. Choreografie může být zpracována jako např. aerobik, gymnastické, akrobatické, baletní, taneční vystoupení, bojové umění, odpovídajícím obecným normám etického kodexu.

V České republice jsou pořádány nominační soutěže pro zahraniční účast, Mistrovství České republiky v Praze Letňanech.

Přehled soutěží IBFF FIT KIDS 2023-2024
Karta Fitness Acrobatic IBFF
Karta Fitness Acrobatic IBFF [VZOR]

Pro rodiče

Pro kluby

Aktuální soutěž

Aktuálně jsou plánovány soutěže dle kalendáře akcí.

Reporty ze soutěží