Pohybové hry

Kroužek pohybových her je zaměřen na celkový rozvoj všeobecné pohybové průpravy a tělesné zdatnosti se základy gymnastiky, atletiky, pohybových a míčových her. Díky všeobecné pohybové průpravě zároveň nejsou přetěžovány jednotlivé svalové partie, tak jak k tomu běžně díky rané specializaci dochází.

Různorodostí sportovních her má zároveň každý možnost najít si sport, který se v budoucnu může stát jeho specializací. Našim cílem je vytvořit u dětí pozitivní vztah k pravidelnému sportování, podpořit jejich spontánní potřebu pohybu a vytvořit kamarádskou atmosféru v mimoškolním kolektivu.

Sport by měl být součástí života každého z nás. Přináší nám do života nejen zdraví, ale také radost.

Této sportovní aktivitě se děti mohou věnovat na rekreační úrovni 1x týdně v kategorii 4 - 7 let.

Doplňujícími akcemi jsou sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí, včetně závěrečných tréninků rodičů s dětmi.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Dítě, které nebude mít odevzdanou přihlášku do Sportovní akademie P&M, nemá možnost absolvovat žádnou lekci. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Těšíme se na Vás.

Tréninky:

Úterý: 16:00 - 17:00 (4 - 7 let)
Tréninkový čas 55 min.

Přihlašování:

Sportovní kurzy jsou rozděleny dle školních pololetí, první část 11. 9. 2023 – 31. 1. 2024, druhá část 1. 2. 2024 – 16. 6. 2024. Pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich kurzů v prvním školním pololetí 2023/24, vyplňte prosím přihlášku níže. Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek.

Platba

Během tréninkového období je první lekce na vyzkoušení zdarma, pokud není lekce plně obsazena. Před druhou lekcí je již nutno provést platbu kurzovného, jinak nebude dítě přijato. Zahájení kurzů je v září a únoru. Pokud budete zahajovat v průběhu sezóny, kurzovné Vám bude adekvátně vypočteno ode dne zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku. Platby za kurzy můžete poukazovat na bankovní účet 123-3721350207/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím 202307, do poznámky pro příjemce je nutné uvést příjmení, jméno, název kurzu, den, čas. (např. Petr Novak - Pohybové hry).

1 x týdně (55 min)........................................2700,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), sportovní pohodlné oblečení, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

26.12., 13.2.

Přihlášení dětí do Sportovní akademie P&M 2. pololetí 2023/24

Přihlaste své dítě do naší akademie a přidejte se do naší sportovní rodiny! Během celého roku na děti čeká spousta sportovních akcí jako jsou kempy, soutěže nebo Mikulášská besídka. Těšíme se na Vás.