Kaskadéři - Parkour

Kaskadéři - Parkour je lekce zaměřena na výuku Parkouru - Free run v kombinaci s bojovým uměním a filmovými souboji. Jedná se o akrobatickou sportovní disciplínu a pohybovou přípravu těla, při které děti cíleně rozvíjí svůj smysl pro bezpečnost a jištění. Důraz se klade na zlepšení koordinace, kontrolu, sílu, vytrvalost, výuku pádů a skoků. V trénincích jsou uplatňovány dlouholeté zkušenosti hlavního trenéra - filmového kaskadéra Marka Dočekala.

Absolventi tohoto kurzu mají možnost se po dohodě s hl. trenérem Markem Dočekalem registrovat do filmových a castingových agentur a získat filmové role nebo role pro reklamní mediální kampaně. Do tohoto kurzu přijímáme přednostně absolventy předchozího ročníku. Několikrát do roka probíhá náborová lekce, na kterých hlavní trenér pracuje s dětmi a na základě jejich dovedností, doporučuje děti k nástupu na tuto lekci. Minimální věková hranice pro nástup dětí na tuto lekci je 9 let.

Z důvodu bezpečnosti a kvality výuky jsou dětské lekce neveřejné, nepřístupné rodičům. Výjimkou jsou otevřené tréninky, které se konají 2x do roka a na které jsou rodiče srdečně zváni. Děti se k nám mohou hlásit během celého kalendářního roku. Pro chlapce se tato lekce naší akademie stala nejúspěšnější a nejžádanější. Těšíme se na Vás.

Pro zvýšení kvality a intenzity tréninků jsou lekce v menším počtu dětí.

Doplňujícími akcemi jsou exhibiční vystoupení na prestižních sportovních a kulturních akcích, sportovní soustředění, tábory, příměstské tábory, soutěže a celá řada zábavných akcí.

Tréninky:

Středa: 16:30 - 18:00 (9 - 12, 13 - 16)
Tréninkový čas 85 min.

Přihlašování:

Sportovní kurzy jsou rozděleny dle školních pololetí, první část 11.9.2023 – 31.1.2024, druhá část 1.2.2024 – 16.6.2024. Pokud máte zájem přihlásit své dítě do našich kurzů v prvním školním pololetí 2023/24, vyplňte prosím přihlášku níže. Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek.

Přihláška se stává závaznou až po provedení platby a podepsání podmínek.

Platba:

Zahájení kurzů je v září a únoru. Pokud bude zahajovat v průběhu, kurzovné Vám bude adekvátně vypočteno ode dne zahájení. Již před první lekcí je nutné mít vyplněnou online přihlášku.

Platby za kurzy můžete poukazovat na bankovní účet 123-3721350207/0100. Jako variabilní symbol uveďte prosím 202305, do poznámky pro příjemce je nutné uvést příjmení, jméno, název kurzu, (např. Petr Novak, Kaskadér).


1 x týdně (85 min)...........................3950,-Kč/pololetí

Co s sebou:

Sálovou obuv (není nutná bílá podrážka), tepláky nebo kraťasy, tričko, pití a fajn náladu. Pití - neperlivá voda nebo voda s citronem, nevhodné jsou sycené nápoje typu Coca-Cola, Sprite, Fanta apod.

Prázdniny:

27. 12., 14. 2., 1. 5., 8. 5.